Перейти до контенту
Genesis Logo NEW YORK CONCEPT

КОНЦЕПТ НЬЮ-ЙОРК

Безпрецедентний підхід до розкоші для водія.

«Атлетична елегантність» дизайну Genesis удосконалюється в цій технологічно прогресивній та інноваційній концепції.

ДИЗАЙН ТА ЯКІСТЬ ДИЗАЙНУ

Будучи брендом, орієнтованим на дизайн, Genesis прагне створити позитивну розкіш, яка перевищує всі уявлення про стиль. Інтелігентний дизайн Genesis поєднує в собі привабливість та відчуття сенсу.

Продукт не може лише добре виглядати, він повинен створювати гарне відчуття та робити життя простішим. Інтелігентний дизайн Genesis поєднує в собі привабливість та відчуття сенсу.

Від стилю та інноваційних функцій до комфорту і зручності для водія, Genesis нескінченно прагне розвивати розкіш. Ідеальний баланс між зовнішнім виглядом і функцією завжди є метою..

video play button video play button on

НАСТУПНИЙ ЕКСТЕР'ЄР

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Атлетично натхненна Нью-Йоркська концепція відрізняється довгим капотом і значним коефіцієнтом dash-to-axle, які свідчать про те, що автомобіль орієнтований на високі ходові характеристики.

1

Велика решітка радіатора і тонкі 3-мірні фари формують ядро динамічного
переднього кінця.

2

Рухомість виражається через довгий
капот, колісну базу, лінію даху і плавну
лінію бічного профілю.

3

Гострі задні ліхтарі і об’ємний
дизайн лицьовій панелі підкреслюють вражаючий рівень розкоші.

НАСТУПНИЙ ІНТЕР'ЄР

ІНТЕР'ЄР

Розкішний автомобіль повинен створювати відчуття витонченості, елегантності і ексклюзивності. Проте, хороший дизайн виходить далеко за рамки стилю і еволюціонує в щось інтуїтивне.

1

21-дюймовий блок управління, розташований навпроти сидіння водія, плавно простирається від випуклого кластера та надає всю інформацію про автомобіль зручно для водія.

2

Оснащена сенсорною та записуючою функцією розпізнавання, центральна консоль простирається від переднього до заднього сидіння, пропонуючи новітні зручності для пасажирів.

НАСТУПНА ГАЛЕРЕЯ

ВГОРУ