Перейти до контенту
Genesis Logo VISION G

VISION G

Дебют VISION G у 2015 році відмітив хвилюючий запуск марки Genesis, яка обіцяє прихід захоплюючого дизайну.

СМІЛИВА ТА РЕСПЕКТАБЕЛЬНА РОЗКІШ

Розкішний концептуальний кузов-купе передрікає появу сімейства продуктів преміум-класу, які характеризуються розкішшю, високою ефективністю та стилем поряд з розумінням цінності та відповідальності які формують основу бренду Genesis.

1

«Дизайн - це наша інтерпретація ідеї, яку Hyundai вдихає в усі свої автомобілі - ДНК, яка врівноважує дизайн і робочі характеристики на підставі того, що вам не потрібно відповідати стереотипам надмірного блиску» - Пітер Шрейер, президент і головний директор з дизайну.

2

Дизайнери переконані, що людина не повинна кричати, щоб її помічали та поважали. Незважаючи на свої розміри та вражаючі лінії, роль Vision G навмисно занижується.

НАСТУПНИЙ ІНТЕР'ЄР

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Vision G вражає магнетичним зовнішнім виглядом · довгий капот, висока лінія засклення створюють захоплюючий зовнішній вигляд.

1

Сміливий дизайн підкреслюється великою решіткою,
красиво розміщеною між тонкими фарами.
Елегантний атлетичний дизайн створено плавними лініями, що йдуть від передніх до задніх фар та легко інтегруються в об’ємний кузов.

2

«Створюючи дизайн, який спілкується з водієм, а не з «глядачами », які можуть побачити автомобіль на дорозі, Vision G забезпечує чудові динамічні характеристики руху» - Крістофер Чепмен, голова центру проектування двигуна Hyundai в США і лідер проектної групи кузова-купе.

НАСТУПНИЙ ІНТЕР'ЄР

ІНТЕР'ЄР

Декорований розкішними матеріалами, такими як натуральна шкіра і деревина, інтер’єр преміум-класу створює атмосферу витонченої елегантності для водія.

1

Дизайн, зосереджений на людині, повернувся до життя з великим вигнутим дисплеєм, інтегрованим в кластер і навігацію.

2

Ваша подорож збагачується інноваційним пристроєм CCP (Центральний пункт управління), який може управлятися виключно за допомогою жестів водія.

НАСТУПНА ГАЛЕРЕЯ

ВГОРУ